Przejdź do treści
UWAGA: W związku z planowanymi pracami serwisowymi informujemy, iż w dniach 24-25 lipca 2024 r. mogą wystąpić problemy z dostępem do portalu. Za utrudnienia przepraszamy.

Pomoc

Pulpit i pozycje menu

Kafelki pulpitu

Z poziomu pulpitu dostępne są zarówno usługi lokalne, jak i usługi centralne.

Uwaga!

Kolor kafelków może się różnić od wersji przedstawionej w instrukcji

 

Uwaga!

Lista może zawierać opcje, które nie są dostępne na stronie niniejszego urzędu.

 

Formularze e-usług lokalnych dostępnych z poziomu portalu, które można złożyć do Urzędu w formie elektronicznej. Dostępne również pod pozycją menu w panelu bocznym .

 

Informacje o dokonanych wpłatach i lista zobowiązań do uregulowania wobec Urzędu z moźliwością dokonania płatności. Dostępne również pod pozycją menu w panelu bocznym .

 

Informacja o zobowiązaniach finansowych wobec Urzędu w zakresie podatków i opłat lokalnych oraz informacje o wydanych decyzjach podatkowych. Dostępne również w panelu bocznym  .

 

Odsyłacz do usługi centralnej dostępnej na stronie https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoje-punkty-karne gdzie możesz sprawdzić swoje punkty karne.

Odsyłacz do usługi centranej dostępnej na stronie https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-rodzina-500 gdzie bez dodatkowego logowania możesz złożyć wniosek o przyznanie świadczenia Rodzina 500 plus.

 

Zakładka robocze, gdzie znajdują się wszystkie edytowane, niewysłane robocze formularze. Dostępne również w panelu bocznym .

 

Zakładka odebrane, gdzie znajdują się wszystkie odebrane formularze. Dostępne również w panelu bocznym .

 

Odsyłacz do strony nadzorowanej przez Ministra Rozwoju - Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/

 

Przejście do usługi złożenia oświadczenia w sprawie otrzymywania korespondencji drogą elektroniczną.

 

Odsyłacz do usługi centralnej dostępnej na stronie https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-odpis-aktu-stanu-cywilnego-urodzenia-malzenstwa-zgonu gdzie można złożyć wniosek o wydanie aktu stanu cywilnego.

 

Odsyłacz do usługi centralnej dostępnej na stronie https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-dowod-osobisty gdzie możesz złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

 

Odsyłacz do strony https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ gdzie możesz zobaczyć swoje zeznanie podatkowe i uzyskać dostęp do swojego PIT.

 

Przejście do e-dzienniczka.

 

Odsyłacz do strony https://historiapojazdu.gov.pl/ gdzie można bezpłatnie wygenerować dane pojazdu z Centralnej Ewidencji Pojazdów.

 

Odsyłacz do strony https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoj-pojazd gdzie po zalogowaniu się Profilem Zaufanym, można bezpłatnie sprawdzić dane z dowodu rejestracyjnego pojazdu użytkownika.

 

Odsyłacz do strony https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoje-dane-w-rejestrze-pesel gdzie za pomocą Profilu Zaufanego, można sprawdzić swoje dane w rejetrze PESEL.

 

Przejście do wypełnienia wniosku o wydanie prawa jazdy.

 

Przejście do wypełnienia wniosku o rejestrację pojazdu.

 

Odsyłacz do statystyk użytkowania systemu.

 

Przejście do strony na której można skontaktować się z Urzędem. Więcej na temat funkcjonalności znaleźć można w rozdziale Umawianie wizyt.

 

Przejście do strony na której można skontaktować się z USC.

 

Odsyłacz do strony głównej https://www.zus.pl/


Ułatwienia dostępu: